Hakkımızda

Ekibimiz

Esevgili ™, sohbet seven ve stressiz evinde çay kahve içerken konuşmak isteyen kişilerin yeni insanlarla tanışmasına izin veren ya da çevrimiçi kişilerden oluşan gruplarla toplu görüşme yapabilmesine olanak sağlayan bir sosyal etkileşim sitesidir. Güzel bir ortam yaratmak ve günün stresinden uzak kalmak için çağdaş teknolojileri ve eğlenceli işlevleri birlikte kullanan yenilikçi bir web kamerası sohbet sitesi olan Esevgili.com 'un oluşturulmasına yol açtı.

2006 yılında arkadaşlık sitesi olarak kullanılan esevgili.com popülerliğini uzun zaman korumuştur. Tanışma ve sosyal mesajlaşma sitesi olan site şuan online kameralı chat ve etkileşimli sohbet üzerinde yeni haliyle artık sizlerle olacaktır.

  • Kameralı sohbet – Kameralı online değişik şehir ve hatta ülkelerden bağlanan insanlarla harika bir sohbet deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kameralı chat – Bazen eğlenceli bazen durgun bazen duygusal bazen gergin bir zaman.. Sohbetin esası her gün farklı bir sohbet deneyimi olsada biz bir aileyiz.
  • Webcam sohbet – web kameranızı kullanarak insanlarla özel video sohbeti.

Biz de sosyal medya Facebook Twitter YouTube ve Google Plus, teklif ipuçları, tavsiye ve bizim blog diğer bilgi de dahil olmak üzere güçlü bir varlığa sahip ve popüler teknoloji blogu dahil olmak üzere çok sayıda yayın özellikli olmuştur.

Bizi farklı yapan

Esevgili her yönüyle farklıdır.
  • Benzersiz kodlama. Hızlı ve sade tasarım, yükleme süresi, görünüm ve yerleşik özellikleri üzerinde daha fazla denetim sağlar. Esevgili sitesinin sade kodlaması sizinde bu alanda geçirdiğiniz sürede size büyük kolaylık sağlar.
  • Sohbet için gir ve kolaylıkla sohbetini yap. Biz size bir diğer benzer web sitesileri için daha fazla sohbet için daha fazla yol sunmuyoruz. Biz size en iyi sohbeti en hızlı ve güzel şekilde sunuyoruz. İstenirse listemizdeki yüzlerce ziyaretçi ile online rahatça sohbet eder ve kamera ile ister izleme ister web üzerinde akışkan görüntü sunabilirsiniz.
  • Sade basit ve kullanışlı. Bizim özellikleri kolay ve sohbet deneyimi daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Bizim sohbet bölümlerinde yardım benzersiz özellikler sunar yolunuzu sohbet.
  • Kullanım için ücretsiz. En önemlisi, bizim sohbet kullanımı ücretsizdir. Esevgili sohbet sitesini kullanmak için ödeme gerekmiyor ve e-posta adresi bazı vip özelleri kullanmak için temel bilgileri dışında kişisel ayrıntılar istenmez.

Sohbet geleceği

Esevgili görev ve amacı

Sürekli kendi alanında hizmet geliştirmeye çalışan Esevgili.com, yeni fikirlere her zaman açıktır. Biz şu anda bizim sosyal ağlar daha etkileşimli ve herkesin iletişimine açıktır her zaman kullanıcı geribildirim için iletişim halinde kalmaya çalışarak sohbet uygulamasını geliştiriyoruz. Birisi düşünce ya da geri bildirim sağlamak için varsa, bize sayfası iletişim üzerinde formu kullanmaktan çekinmeyin.

"Ücretsiz web kamerası sohbet rastgele insanlar için sohbet!"