Esevgili türkiyenin ve dünyanın farklı köşelerinden gelen kullanıcılar ile bağlanmanızı sağlayan tam özellikli, ücretsiz bir hizmettir. Kameralı Sohbet, Web Chat Görüntülü konuşma, Grup sohbet odaları, Özel sohbet de dahil olmak üzere Esevgili üzerinde sohbet etmek için birkaç farklı yolu vardır.

Esevgili yepyeni bir seviyeye aile ortamında günün stres ve sıkıntısını atmayı hedeflemiş yenilikçi ve kendine özgü sohbet hizmetidir. Diğer sohbet sitelerinde belirli kurallar ve şartlar dahilinde basmakalıp sohbet edilirken Esevgili.com sitesinde önem arzeden faktör diğer kullanıcıların haklarına saygı duyarak ve ahlaki değerleri gözeterek sınırsız özgür bir sohbet platformdur. Tabiki bu haliyle Esevgili.com seçenekleri ve rahat tanışma deneyimiyle büyük bir sohbet yelpazesi sunar.

Esevgili.com herkes için kullanmak ücretsizdir. Tek önemli faktör 18 yaşın üstünde olmanızdır.

Esevgili sohbetin en önemli özelliklerinden biriside web kamerası aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşimli sohbet imkanı olmasıdır. Sohbet eden kişide Esevgili.com deneyiminin büyük bir parçası olduğunu görebilir diğer üyeleride yakından tanıma imkanına sahip olabilir. Ancak web kamerası şart olmadığı gibi bu hizmeti bir web kamerası olmadanda kullanabilirsiniz, Ancak diğer üyelerin sizi görmeme durumunda onlarında karşılık olarak kamerasını görme ve duyma imkanına sahip olamayabilirsiniz.

Site ile ilgili öneri ve eleştiri hakkınıda sahipsiniz. Bu konuda iyi veya kötü fikirlerinizi belirtmeniz hem daha iyi hizmet hemde tekrar katılım amacı içerisinde açığız ve memnuniyetle beklediğimizi ifade ederiz. İletişim kısmından ulaşarak bu konuda eleştiri ve önerilerinizi değerlendiriceğimize emin olabilirsiniz.

Gerekli bilgileri genel sohbette dile getirdiğiniz anda görevli arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Size yardım edeceklerine emin olabilirsiniz. Bazen üyelerin bilgisayar başında olmama olasılığına karşın özel mesaj isteği ilede yardım talebinde bulunabilirsiniz. Çözülmeyen veya ulaşılmayan durumlarda ise Esevgili.com iletişim kısmından bilgi verirseniz memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek istiyoruz.bize ulaşın

Esevgili bir topluluktur ve bu nedenle daha fazla kişinin kullanması, hem daha eğlenceli hemde sosyal iletişim için harika bir deneyimdir. Web sitenizde bağlantı paylaşma veya Facebook, Twitter ve diğer sosyal platformlar üzerinden sitemizi paylaşmak için sosyal medya düğmeleri kullanın.

Esevgili görüntülü sohbet ile birileriyle tanışmak ve eğlenceli zaman geçirmek artık olağan ve alışkanlık yapan saatlere dönüşebilir. Bir dakika sonra komik sohbet eden kişi bir dakika sonra duygusal yada şarkı söyleyen birisini görebilirsiniz. Esevgili Sohbeti hızlı temposuyla doğasını çok heyecanlı yapan da bu.

Kamera açmak için öncelikle web kameranızın takılı olması ve bilgisayarınıza tanıtılmış olması gerekmektedir. Sohbete giriş yaptıktan sonra sohbet panelinin üstündeki kamera simgesine tıklayıp izin ver düğmesini onaylamanız gerekir. Birden fazla kamera olması durumunda tarayıcı ayarlarına girip gösterilecek kameranın kullandığını kamera olmasına dikkat ediniz.

Chromenin yeni versiyonuyla birlikte Flash Kamera özelliği desteği kaldırılmış bulunmaktadır. Bu nedenle lütfen kamera kullanmak istiyorsanız. Yandex, Firefox Mozilla, İnternet Explorer veya Opera Programını kullanmanız ve Bu tarayıcılar ile sitemize girmeniz gerekmektedir. Şayet bilgisayarda kurulu durumda olmaması halinde Google.com adresinden ilgili tarayıcı ismiyle arayarak firmanın kendi sitesinden kurmanız kamera özelliğini sağlıklı kurmanıza yardımcı olur. Google.com Örnek Arama ; Opera İndir. -- Firefox indir gibi...

Hayır. Görüntülü sohbet kullandığınızda gördüğünüz gibi sohbet başlamadan önce toplanan kayıt veya kişisel bilgiler vardır. Her konuşma ve web kamerası sohbet anonimdir. Tüm Sitede bulunanlara hitap edersiniz.

Üyeler arası mesaj gönderme alma ve sadece iki taraflı özel konuşma isteğinde bulunabilirsiniz. Diğer üyelere kapalı ve tamamen özeldir. Dilediğiniz üye ile kişisel özel sohbet yapabilirsiniz. Ancak bir üyenin diğer üyeyi ısrarlı konuşmak için rahatsız etmesi, hatta tacize vardırması küfür ve reklam içerikli konuşmalar yasaktır ve tespiti halinde üye siteden uzaklaştırılır.

Yazdığınız yazının büyüklüğünü, hangi font olacağını ve rengini Font Ayarları kısmında ayarlayabilirsiniz. Font Ayarları kısmı genel sohbette yazı yazdığınız alanın hemen üstünde Kalın T harfi olan butona basarak görebilir burdan gereken değişikliği yapabilirsiniz. Aynı işlemi özel mesaj için yazı yazılan alanın üzerinde bulunan T düğmesine basarak ulaşabilirsiniz.

Kayıtlı üye değilseniz sohbet imkanları ve görüntülü sohbet için üye olmanızı tavsiye ederiz. Kayıtlı üyeler dahi sohbet içerisinde diledikleri zaman kullandıkları Nicki yani rumuzunu değiştirebilirler. Kişilerin gerçek üye oldukları rumuzlarını Profil Detayına bakarak görebilirsiniz.

Genel sohbet kısmında üyelerin listelendiği alanda şayet üye görüntülü konuşmak için web kamerasını açmışsa kişinin isiminin yanında web kamerası ikonu görüntülenir. Bu o kişinin web kamerasını açtığını ve görüntüsünün aktif olduğunu gösterir. Üyenin görüntüsünü görmek için web kamera işaretine tıklamak yeterlidir. Kamerası aktif üyeye sizin tıklamanız ile birlikte görüntüleme isteğiniz olduğunu belirten ve onay verme izni belirten kutucuk çıkar. Şayet üye sizin görüntülemenizi istiyorsa onay verir ve üyeyi hem görüntülü hem sesli olarak görebilirsiniz. İzin vermemesi durumunda izin alamadığınıza dair yazı gelir ancak görüntüleyemezsiniz. Böyle durumda kendi görüntünüzü açmamanız neden olmuş olabilir.

Bireysel devam inanılmaz düzeltmek kolaydır. Var rasgele bağlantı ile herhangi bir nedenle kişi gibi değil, sadece "Next" butonunu tıklayın ve anında yeni bir ortak ile bağlanır.

Bu nedenle sohbet bırakırsanız size ile bağlantılı bir kişi bulmak için bir yol yoktur Esevgili tamamen anonimdir. Ne zaman birisi gibi seninle bağlanan koparmamak seçebilirsiniz. Onlara güvenebilir miyim düşünüyorsanız bile ancak, hiçbir zaman kişisel bilgilerinizi kimseye rastgele sohbet vermek öneririz.

Yalnızca web kamerası üzerinde dünyanın dört bir yanından gay çocuklar ile bağlanacak dışında Gay sohbet ana rasgele chat, aynı çalışır.

Başlamak için sohbet platformu bulunan büyük "Başlat" düğmesini tıklamanız yeterlidir. Daha sonra istendiğinde web kameranızı etkinleştirin ve ilk rasgele gay adam ile bağlanır.

Bu özelliği kullanmak farklı türlerde çocuklar gibi. Bu bölümde sadece gay çocuklar için sınırlı değildir ve sen-ecek bulmak biseksüel erkekler ve meraklı düz erkekler rastgele sohbet diğer erkeklerle tanışmak için arıyorum.

Evet. Bu ücretsiz ve anonim olduğunu. İşte Hayır kayıt, gerekli oturum açma veya kişisel bilgi gay sohbet temel özelliklerini kullanmak için.

Bizim gay cam sohbet webcam kullanarak dünyanın her yerinden gelen eşcinsel erkeklerle tanışmak harika bir yol sağlar benzersizdir. Sohbet yapısı çok rahat ve kolay olacak, ve yetenek ile konuştuğunuz kişiyi görmek büyük yarar vardır.

Esevgili sohbet odası ile yüzlerce kişi tanıma imkanına sahipsiniz. Ancak güvenli ve amacı dışında yapılması istenmeyen sohbet ve hareketleri engellemek için kural olması mecburiyet gereğidir. ! Esevgili.com olarak farkımız aşırı ve seviyesiz sohbetlerin olmasını engellerken bunuda ziyadesiyle yumuşatılmış kurallar ile üyeleride bunaltmadan bu kuralları uygulamaktır.

Küfür eden ahlaka ve genel sohbete aykırı hareketler eden üyeye verilen bu cezada kullanıcı genel veya özel mesaj gönderemez. Kamera açamaz resim gönderemez. Yönetimin uygun gördüğü zamandan sonra cezası kaldırılır. Cezanın durumuna göre verilen süre yöneticinin taktirindedir ve üye bu süreyi bekledikten sonra cezası sona erer. Cezası kaldırılan üye aynı konuşma ve hareketleri tekrar yaptığı zaman süresiz veya verilen tarihe kadar siteden uzaklaştırılır. Bu duruma düşmemek için mute - üye susturma cezası kaktığında cezaya mevzu nedenin tekrar yapılmaması şarttır.

Üyenin ağır hakaret, taciz veya spam sitelerden reklam yapma gibi gayesi olduğunda verilen bu cezada kullanıcının ip adresinı tekrar girilmesini engelleme amacıyla banlanır. Üye tekrar giremez ve site imkanlarından hiçbir suretle yaralanamaz. Bu yasaklamaya rağmen kullanıcının farklı yollarla sohbete girmesi durumunda kullanıcı tekrar banlanır ve yeniden siteye ulaşması engellenir. Kişi ceza dışında kalması için ayrıca ip adesinin banlanmasının kalkması için yöneticiye geçerli durumu anlatması ve taktirine bırakması lazımdır.

Evet bunu yapmanız mümkün eğer üye özel sohbet bölümü kapalı değil ise ısrar ve tacizvari konuşma haricinde rahatça sohbet edebilirsiniz. Sadece kişinin adını çift tıklayın ve açılan kutudan teke tek o kişi ile konuşabilirsiniz.

Sitemizde sohbet odası bölümünde yaşı reşit olmama veya yetkisiz reklam yapma küfür ve argo konuşma siyasi ve dini konuşmalar yapma yasaktır. Bu tür söylemde ve eylemde bulunan ziyaretçinin IP adresi ve kullanıcı adı dahil yasaklanmakta ve tekrar giriş yapmasına müsade edilmiyor, Bu yasak dahilinde olmuyorsanız bilgisayarınızda yüklü eklentiler olmayabilir veya bir sorun olabilir. lütfen böyle durumda bize ulaşın yardımcı olmaya çalışalım.

Bir yetkili üyenin en temel görevi ziyaretçileri idare etmektir. Esevgili.com un en temel amacı insanları sıkmadan aşırı kuralcılık ve gruplaşma yapılmasına müsade etmeden nezih bir sohbet yapma ve insanların keyifli bir zaman geçirmesine gerekecek ortamı sağlayabilmesidir. Bunları sağlayabilen kişi bizim için gerçekten yöneticidir. Sabırsız, dışardaki veya aile içindeki sorunları taşıyamayan tahammülsüz elindeki yetkiyi kontrolsüz kullanan kişiler yönetim tarafından müsade edilmemektedir.!

Yetkililer banlamadan çok mute seçenegini kullanmasını tavsiye ediyoruz. Ancak reklam aşırı küfür ve müsamaha gösterilmeyecek davranışta bulunan üyeler direkt banlanırlar. Mute cezası alan üye hatasını devam ettirmiyorsa sohbete devam edebilir. Mute için tavsiye edilen 5 dakikadır. :)

Servisine bağlandığınızda, Web kameranızı erişmek için izin isteyen bir pop-up kutusu göreceksiniz. Sohbet platformu web kameranızı erişebilir ve diğer kullanıcıların sizi görmek izin için "İzin ver" butonuna tıklayın.

Bir kullanıcıyı ülke IP adresi ile konumlarını belirleriz. Bu yüzden, o ülkeden bir proxy veya Vpn adresi kullanıyorsanız kötü niyetli insanların girmesini engellemek için kullandığınız proxy ip aralığı ve vpn adresi engellenmiş olabilir. Böyle durumda normal servis sağlayıcınızın size verdiği ip adresiyle girmeniz gerekmektedir. Bunun için kullandığınız proxy ve vpn adresini iptal edip normal bağlantı yapmanız bu sorunu çözecektir.

Sohbet sitemize giriyor ancak sohbeti görüntüleyemiyorsanız, güvenlik duvarı ayarlarınızı denetleyin ve Esevgili.com sitesine erişiminız olduğundan emin olun. Sohbet odamız flash tabanlı olduğu için Adobe Flash player programının yüklü olduğuna dikkat ediniz. Chrome de flash player halihazırda olduğu için explorerde girmeden önce chromede deneyiniz .

Görüntü ve Ses kullanan bir kişinin sesiniz duyamıyorsanız eğer bunu düzeltmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

  • Görüntü ve ses kullanan kişide mikrofon sorunu olabilir. Sadece siz duymadığınıza emin olun.
  • Kamera üzerinde ses açma kapama düğmesinin kapalı olmadığına emin olun.
  • Bilgisayar/Aygıt üzerinde sesinin açık olduğuna emin olun.

Evet. Esevgili.com tüm Apple ve Android mobil cihazlar ile uyumludur. Site mobil cihazınızda kullanmak için sadece mobil tarayıcınızı kullanarak Web sitesine gidin. Adres satırına esevgili.com yazmanız veya arama motoru ile (google.com - yandex.com - Bing.com - Yahoo.com .... gibi ) esevgili.com diye yazarak giriş yapmanız yeterlidir. Farklı bir sayfaya giriş yapmanıza gerek yoktur.

Hayır. Sohbet kısmında kamera açmak her telefon veya tablette bulunmayabilir. Ancak özel ve genel sohbete rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz. Telefonunuzda Sesli klavye özelliği var ise yazmadan konuşarakta daha rahat yazışabilirsiniz.

Esevgili.com sitesinde sohbet etmek için kesinlikle 18 yaş üzerinde olmak şarttır. Sohbet Hizmetlerimiz giren herkes için geçerlidir ve kullanıcının reşit olmadığı anlaşıldığında tüm mesajları silinecek ve derhal siteden uzaklaştırılacaktır.

Birinin reşit olmadığını düşünüyor ya da birinin Esevgili.com kurallarına aykırı bir şey yapıyor olduğunu biliyorsanız, sohbet içerisindeki yetkili arkadaşlara bildirebilirsiniz. Bildirim problemi çekerseniz iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Bilinçli olarak sohbet içerisinde önceden yetkililere bildirim yapılmadan iletişim kısmından bilgi verilmesi durumunda ilgili mesaj kayda değer görülmeyecektir.

Esevgili.com Sitesinde kişilerin görsel veya yazıları hiçbir şekilde kayıt altına alınması yasaktır. Tespit edilmesi durumunda ilgili kişi süresiz şekilde uzaklaştırılacaktır. Ahlaki olarak uygunsuz bir durum varsa yönetime bildirebilirsiniz.

Sitemizde Online Sohbet Ederken Güvenli Kalmak İçin Gerçekleştirebileceğiniz Çeşitli Adımlar Vardır:

  • Hiçbir zaman herhangi bir kişisel bilginizi veya resminizi bir yabancı vermeyin
  • Tanımadığınız insanlardan gelen reklam veya web sitesi linklerine tıklamayınız.
  • Sahte Görüntü kullanan kişilere dikkat ediniz.
  • Kamerada uygunsuz görüntüler vermemeye dikkat ediniz. Görüntü ve konuşmalarınızı kayıt altına almaya çalışan kötü niyetli birisi olabilir.
"Ücretsiz web kamerası sohbet rastgele insanlar için sohbet!"